Email Phone
Ota meihin yhteyttä

Kari Arponen
Avainasiakaspäällikkö
kari.arponen@nonamesport.com
Phone: +358 40 5527 988

Samu Laine
Myyntipäällikkö
samu@nonamesport.com
Phone: +358 50 596 8651

Ilari Lassinen
Myyntipäällikkö
ilari@nonamesport.com
Phone: +358 45 614 8224

Ettevõttest

NONAME: Teie universaalne partner eritellimusel valmistatud spordirõivaste alal.

 

1999. aastal asutatud NONAME on Skandinaavia spordibränd, mis on spetsialiseerunud sportlastele, klubidele ja ettevõtetele erinevate spordialadele kohandatud treening- ja võistlusvormide valmistamisele. Olenemata sellest, kas olete osa professionaalsest meeskonnast või individuaalsportlasest, meie ainulaadsed, eritellimusel valmistatud disainid pakuvad mitmekülgset spordiriietust igaks spordialaks.

Tutvuge meie veebis saadaolevate kvaliteetsete treening- ja võidusõiduriiete laieneva valikuga:

Mine noname veebipoodi

Nonamesport

Meie lugu

#NONAMESPORT

Kuigi meie juured on jooksmise, kergejõustiku, orienteerumise, suusatamise, rattasõidu ja võimlemise vallas, on meie eritellimusel valmistatud spordivarustus klubidele ja ettevõtetele loodud nii, et see oleks sama mitmekülgne kui teie ise. Meie tootevalikust leiavad omale riietuse ka kõik teised spordialad, mida eelpool mainitud ei olnud.

Meil on hea meel teatada, et laieneme eritellimusel valmistatud vormirõivastele paljude meeskonnaspordialade jaoks, sealhulgas pallispordialad nagu jalgpall, korvpall, võrkpall, pesapall ning ka tennis ja sulgpall. Meie mitmekülgne valik on kohandatav ka erinevatele teistele meeskondlikele ja individuaalspordialadele.

Igale sportlasele: kvaliteetsed treening- ja võistlusriided.

Ükskõik kas jahtite maailmarekordeid või isiklikke rekordeid, meie Skandinaavia spordirõivad kõikidele spordialadele on loodud selleks, et aidata teil saavutada oma täielikku potentsiaali. Usume atleetlikkuse universaalsusse – meie varustus on mõeldud kõigile, alates maailmatasemel sportlastest kuni nädalavahetuse sõdalasteni.

Veri, higi ja pisarad on iga sportlase teekonna olemus ning noname on siin, et toetada teid igal sammul oma kvaliteetsete treening- ja võistlusrõivastega. Ülejäänu on teie otsustada.

Nonamesport

Seuraa meitä

Ole perillä mitä nonamella tapahtuu.  Saa tietoa tarjouksistamme ja uusien mallistojemme saapumisesta ensimmäisten joukossa.
Tilaa uutiskirjeemme alta sähköpostiisi.