Email Phone
Kontakta oss

Pär Olofsson
Country Manager Sweden
par@nonamesport.com
Phone: +46 702023739

Rikard Claesson
Säljare
rikard@nonamesport.com
Phone: +46 703263884

Ettevõttest

NONAME: Teie universaalne partner eritellimusel valmistatud spordirõivaste alal.

 

1999. aastal asutatud NONAME on Skandinaavia spordibränd, mis on spetsialiseerunud sportlastele, klubidele ja ettevõtetele erinevate spordialadele kohandatud treening- ja võistlusvormide valmistamisele. Olenemata sellest, kas olete osa professionaalsest meeskonnast või individuaalsportlasest, meie ainulaadsed, eritellimusel valmistatud disainid pakuvad mitmekülgset spordiriietust igaks spordialaks.

Tutvuge meie veebis saadaolevate kvaliteetsete treening- ja võidusõiduriiete laieneva valikuga:

Mine noname veebipoodi

Nonamesport

Meie lugu

#NONAMESPORT

Kuigi meie juured on jooksmise, kergejõustiku, orienteerumise, suusatamise, rattasõidu ja võimlemise vallas, on meie eritellimusel valmistatud spordivarustus klubidele ja ettevõtetele loodud nii, et see oleks sama mitmekülgne kui teie ise. Meie tootevalikust leiavad omale riietuse ka kõik teised spordialad, mida eelpool mainitud ei olnud.

Meil on hea meel teatada, et laieneme eritellimusel valmistatud vormirõivastele paljude meeskonnaspordialade jaoks, sealhulgas pallispordialad nagu jalgpall, korvpall, võrkpall, pesapall ning ka tennis ja sulgpall. Meie mitmekülgne valik on kohandatav ka erinevatele teistele meeskondlikele ja individuaalspordialadele.

Igale sportlasele: kvaliteetsed treening- ja võistlusriided.

Ükskõik kas jahtite maailmarekordeid või isiklikke rekordeid, meie Skandinaavia spordirõivad kõikidele spordialadele on loodud selleks, et aidata teil saavutada oma täielikku potentsiaali. Usume atleetlikkuse universaalsusse – meie varustus on mõeldud kõigile, alates maailmatasemel sportlastest kuni nädalavahetuse sõdalasteni.

Veri, higi ja pisarad on iga sportlase teekonna olemus ning noname on siin, et toetada teid igal sammul oma kvaliteetsete treening- ja võistlusrõivastega. Ülejäänu on teie otsustada.

Nonamesport

Följ oss

Få exklusiva erbjudanden och info om våra nya kollektioner.
Ange bara din email nedan och klicka på Prenumerera. Oroa dig inte! Vi kommer inte att spamma dig.