Email Phone
Ota meihin yhteyttä

Kari Arponen
Avainasiakaspäällikkö
kari.arponen@nonamesport.com
Phone: +358 40 5527 988

Samu Laine
Myyntipäällikkö
samu@nonamesport.com
Phone: +358 50 596 8651

Ilari Lassinen
Myyntipäällikkö
ilari@nonamesport.com
Phone: +358 45 614 8224

Yhteystiedot


PÄÄKONTTORI, SUOMI

Nomade Collection Ltd
Toritie 1 Torgvägen
65610 Mustasaari/Korsholm
Finland

Peter Ivars
Toimitusjohtaja
peter@nonamesport.com
Puhelin: +358 50 5489 560

Alvar Uus
Tuotepäällikkö
alvar@nonamesport.com
Puhelin: +372 53 463 669

VARASTO, SUOMI

Nomade Collection Ltd
Toritie 1 Torgvägen
65610 Mustasaari/Korsholm
Finland

Hanna Mattlar
hanna@nonamesport.com
Puhelin: +358 500 207272

MYYNTI, SUOMI

Noname Brand Store
Pyhäjärvenkatu 5B (4.kerros)
33200 Tampere
Finland

Kari Arponen
Avainasiakaspäällikkö
kari.arponen@nonamesport.com
Puhelin: +358 40 5527 988

Samu Laine
Myyntipäällikkö
samu@nonamesport.com
Puhelin: +358 50 596 8651

Ilari Lassinen
Myyntipäällikkö
ilari@nonamesport.com
Puhelin: +358 45 614 8224


MYYNTITOIMISTO, RUOTSI

Pär Olofsson
Maajohtaja Ruotsi
par@nonamesport.com
Puhelin: +46 702023739

Rikard Claesson
Myyntipäällikkö
rikard@nonamesport.com
Puhelin: +46 703263884

 


NorJA

Pär Olofsson
Maajohtaja Norja
par@nonamesport.com
Puhelin: +47 45 344261

Petter Thoresen
Myyntipäällikkö
petter@nonamesport.com
Puhelin: +47 90 071951


RANSKA & BelgiA

Pascal Parmentier
france@nonamesport.com
Phone (FRA): +33 674775248
Phone (BEL): +32 495775123


Japani

Suunnistust
O-support
Shigeyuki Koizumi
Puhelin: +819051481227
shigeyuki.koizumi@o-support.net

XC Hiihto, maastojuoksu ja ulkoilu
Lapin Nordic Sport - JF-Design.co.ltd
Naohiro Takahashi

naohiro.takahashi@lapin.fi
Puhelin: +81 80 7796 0264


USA & Kanada

Robert Lazzaroni
qualitynordic@gmail.com
Puhelin: +1 877 781 1815


Viro

Sander Puri
Myyntipäällikkö
puri.sander@nonamesport.com
Puhelin: +372 5635 2544

Jaak Teppan
jaak@teppan.ee
Puhelin: +372 515 3557


itävalta

BEMEsports/Mari Eder
mari.eder@bemesports.com
Website: www.bemesports.com
Puhelin: +358505468705
Puhelin: +436606196091


Italia

Tommaso Scalet
tommaso.scalet@gmail.com
Puhelin: +39 3482466085


ISO-BRITANNIA

Kari Arponen
Avainasiakaspäällikkö
kari.arponen@nonamesport.com
Puhelin: +358 40 5527 988

 

Seuraa meitä

Ole perillä mitä nonamella tapahtuu.  Saa tietoa tarjouksistamme ja uusien mallistojemme saapumisesta ensimmäisten joukossa.
Tilaa uutiskirjeemme alta sähköpostiisi.